X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Noclegi Rajcza Domki Znaleziono: 5

Domek u Babci

Rycerka Górna 336
34-370 Rajcza
tel. 665 562 260 zobacz więcej
Domek u Babci zaprasza w malowniczy Beskid Żywiecki! Nasz domek położony jest przy turystycznej trasie na Wielką Raczę oraz Przegibek, w spokojnej i cichej okolicy, tuż nad Rycerskim Potokiem miejscowości Rycerka Górna.

Domki Rycerka

Rycerka Dolna 26
34-370 Rajcza
tel. 696 864 219 zobacz więcej
Komfortowe domki w Rycerce Dolnej zapraszają na wypoczynek w malowniczym Beskidzie Żywieckim! Oferujemy noclegi w 4 domkach, odpowiednio wyposażonych i komfortowo urządzonych.

Domek u Agnieszki na Gronicku

Rajcza 467A
34-370 Rajcza
tel. 733 475 887 zobacz więcej
???????Zapraszamy na noclegi w Rajczy, pięknej miejscowości znajdującej się w Beskidzie Żywieckim! Tu czeka na Was Domek u Agnieszki na Gronicku.

Chałupy pod Rycerzową

Soblówka 335B
34-371 Ujsoły
tel. 608 628 244 zobacz więcej
Beskid Żywiecki stanowi doskonałą bazę wypadową na liczne szlaki piesze, do uprawiania narciarstwa oraz turystyki rowerowej. Serdecznie zapraszamy do Soblówki, małej miejscowości w gminie Ujsoły ulokowanej przy granicy ze Słowacją.

Domek Na Zagrodzie

Rycerka Górna 297B
34-370 Rajcza
tel. 608-208-748 zobacz więcej
Do Państwa dyspozycji oddajemy drewniany domek w spokojniej, malowniczej miejscowości Rycerka Górna w Beskidzie Żywieckim u podnóża Wielkiej Raczy gdzie znajdują się liczne szlaki turystyczne jak i rowerowe. Dodatkowo proponujemy Niebanalne MTB z instruktorem Niepowtarzalna okazja dla gości przejechania znanych tylko lokalesowi singli w okolicy wraz z instruktorem kolarstwa. Możliwość zorganizowania wycieczki od 1 godziny do całodniowej lub nawet kilkudniowej z uwzględnieniem Państwa możliwości kondycyjnych i technicznych. Drobny serwis , nauka techniki zjazdów oraz podjazdów. Po każdej wycieczce analiza postępów oraz dokumentacja w postaci traca i danych gps. Jest to dodatkowa oferta dla gości po wcześniejszym ustaleniem terminu. Dodatkowo na miejscu udostępniamy: * możliwość umycia roweru, * wypożyczamy narzędzia do samodzielnych napraw roweru, * jeżeli z czymś sobie nie poradzimy w Rajczy ok. 6 km od naszego domku znajduje się sklep rowerowy wraz z serwisem, * zapewniamy również miejsce do bezpiecznego przechowania naszych cennych rowerków.
Strona: 1 / 1