X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pokoje u Uli

Zobacz stronę www Stróżówka 192
38-300 Gorlice
tel. 888 722 921
tel. 602 447 676


 

Pokoje u Uli to doskonałe miejsce noclegowe na pobyty weekendowe, wypoczynkowe, świąteczne, noworoczne czy pracownicze. Dom znajduje się w Stróżówce 3,5 km od centrum miasta Gorlic w Beskidzie Niskim o stanowi świetne miejsce na letni i zimowy wypoczynek.
 


Do Państwa dyspozycji oddaje trzy pokoje 2 osobowe, pokój 1 osobowy, pokój 3 osobowy i 4 osobowy ? łącznie zapewniamy 14 miejsc noclegowych.  Pokoje 2 os i pokój 1 os. znajdują sie na piętrze, natomiast pokój 4 os i 3 os na parterze, łazienki są na każdym poziomie dla pokoi. U Nas miło i spokojnie można spędzić czas wypoczynku, czasowej pracy czy biznesu.Do dyspozycji dyż kuchnia z bezpośredniw wyjściem na taras.

Dom ma duży, przestronny taras,częściowo zadaszony , aby chronic przed deszczem lub słońcem, który stanowi doskonałe miejsce do odpoczynku od rana do wieczora. Jest też ogród z miejscem ogniskowym, grillem; do lasu spacerem 8 minut.

Ciekwostką jest że Gorlice to jeden z głównych punktów na Karpacko-Galicyjskim Szlaku Naftowym, który powstał, by upamiętnić fakt, że ten region jest kolebką światowego przemysłu naftowego. Okolice Gorlic oferują wiele atrkacji i ciekawych miejsc do zwiedzania, np. cerkwie, cmentarze z I wojny światowej, muzeum regionalne, muzeum wydobycia ropy naftowej "Magdalena", zalew Klimkówka, Wysowa Zdrój 36 km a w niej wody mineralne, Skamieniałe Miasteczko w Ciężkowicach 20 km, małe wyciągi narciarskie; Małastów, Smerekowiec, Sękowa i duży kanapowy w Magurze Małastowskiej.